Refraktometr LLG-uniREFRACTO 5 pro
Treść:
1
Numer produktu:
6263632
Informacje dot. produktu "Refraktometr LLG-uniREFRACTO 5 pro"
LLG-uniREFRACTO 5 pro jest kompaktowym, cyfrowym, ręcznym, 3-stopniowym refraktometrem do pomiaru np. współczynnika Brixa i współczynnika załamania światła cieczy. Dwie skale są wstępnie ustawione na 0 - 95 %Brix i 1,33 - 1,54 RI, trzecia skala może być dowolnie wybrana z ponad 45 różnych skal, w tym Brix, współczynnik załamania światła, AdBlue®, °Baume, °Butyro, glikol etylenowy %, chlorek wapnia % i ciężar właściwy. Wszystkie trzy skale mogą być dowolnie wybierane i zmieniane. Operacja jest szybka i łatwa, kalibracja może być po prostu wykonana przy użyciu wody destylowanej. Wodoszczelna obudowa (IP 65) umożliwia czyszczenie pod bieżącą wodą.
Zakres dostawy: refraktometr, osłona ochronna
- Łatwe przełączanie pomiędzy trzema skalami
- 4-cyfrowy wyświetlacz LCD
- Automatyczna korekta temperatury
- Płyta próbna wykonana ze stali nierdzewnej
Zakres dostawy: refraktometr, osłona ochronna
| Specyfikacja | |
| Rozdzielczość: | 0,1 Brix / 0,0001 RI |
| Dokładność: | ±0,2 %Brix / ±0,0003 RI |
| Temperatura pracy: | 5 ... 40°C |
| Próbka do pomiaru temperatury: | 5 ... 80°C |
| Wilgotność: | 95% |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 55 x 35 mm |
| Ciężar: | 180 g |
| Zasilanie: | 2 x AAA/LR03 |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP65 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 180 g |
| Dokładność: | ±0.2 % Brix, ±0.0003 RI |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 55 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6263632 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 % Brix, 0.0001 RI |
| Szerokość: | 120 mm |
| Temperatura: | 5 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | LLG-uni﹤i﹥REFRACTO﹤/i﹥ 5 pro |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 55 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 95 % Brix, 1.33 ... 1.54 RI |