Ręczniki papierowe w rolce Tork®, premium, 2-warstwowe
Igefa GmbH & Co.KG
Treść:
6
Numer produktu:
7670194
Informacje dot. produktu "Ręczniki papierowe w rolce Tork®, premium, 2-warstwowe"
Mocne i chłonne ręczniki papierowe, dla bardziej efektywnego suszenia przy mniejszej ilości odpadów.
- Odpowiednie do kontaktu z żywnością
- Oznakowanie ekologiczne EU Ecolabel, FSC®.
| Długość: | 100 m |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 2024554 |
| Opakowanie: | 6 x Rolka |
| Szerokość: | 210 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 6 |
| Warstwy: | 2-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 210 x 100 m |