Ręczniki papierowe, trójwarstwowe, LLG
Treść:
20
Numer produktu:
6266568
Informacje dot. produktu "Ręczniki papierowe, trójwarstwowe, LLG"
Jasne, białe, wyjątkowo chłonne, niemarszczące się, dopasowane do większości systemów dozujących. Ekonomiczne, dzięki wysokiej chłonności i ergonomicznej wielkości. Pasują do podajników LLG nr kat. 7.618 375.
| Długość: | 420 mm |
|---|---|
| Jednorazowe: | Tak |
| Numer artykułu producenta: | 6266568 |
| Opakowanie: | 20 x Opakowanie po 100 |
| Szerokość: | 220 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 20 |
| Warstwy: | 3-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 220 x 420 mm |
| Zawartość VP: | 100 |