Ręczniki papierowe Multiclean® Home & Hobby, białe, 500 arkuszy
Treść:
6
Numer produktu:
6284254
Informacje dot. produktu "Ręczniki papierowe Multiclean® Home & Hobby, białe, 500 arkuszy"
Rolki po 500 arkuszy
- odporne na wilgoć
- chłonne
- niewielkie wystrzępianie
| Ciężar: | 19 g/m² |
|---|---|
| Długość: | 195 mm |
| Forma dostawy: | Ścierki na rolce. z perforacją |
| Jednorazowe: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Masa celulozowa |
| Numer artykułu producenta: | 16552-00 |
| Opakowanie: | 1 x Rolka po 500 pcs |
| Szerokość: | 217 mm |
| Typ: | Multiclean® |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 1 |
| Warstwy: | 2-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 217 x 195 mm |
| Zawartość VP: | 500 pcs |