Ręczniki medyczne, w rolce, Scott®
Treść:
6
Numer produktu:
9413003
Informacje dot. produktu "Ręczniki medyczne, w rolce, Scott®"
2-warstwowy. W 100% nadaje się do recyklingu. Wysoka jakość dla lepszej higieny w miejscach wrażliwych. Długość rolki: 50 m.
| Długość: | 370 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 6003 |
| Opakowanie: | 6 x Roll of 135 pcs |
| Szerokość: | 500 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 6 |
| Warstwy: | 2-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 500 x 370 mm |
| Zawartość VP: | 135 pcs |