Ręczniki laboratoryjne zetRoll®, rolka, białe, 51 arkuszy
Treść:
32
Numer produktu:
7614417
Informacje dot. produktu "Ręczniki laboratoryjne zetRoll®, rolka, białe, 51 arkuszy"
Rolki po 51 arkuszy
- odporne na wilgoć
- chłonne
- niewielkie wystrzępianie
| Długość: | 12 m |
|---|---|
| Forma dostawy: | Ścierki na rolce, zewnętrzny start |
| Jednorazowe: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 16523-04 |
| Szerokość: | 260 mm |
| Typ: | zetRoll® |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Warstwy: | 3-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 260 x 12 m |