Ręczniki jednorazowe w rolkach
Treść:
6
Numer produktu:
7659048
Informacje dot. produktu "Ręczniki jednorazowe w rolkach"
| Długość: | 380 mm |
|---|---|
| Forma dostawy: | Ścierki na rolce. z perforacją |
| Jednorazowe: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Numer artykułu producenta: | 16468-00 |
| Opakowanie: | 6 x Rolka po 395 pcs |
| Szerokość: | 220 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 6 |
| Warstwy: | 2-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 220 x 380 mm |
| Zawartość VP: | 395 pcs |