Ręczniki do rąk
Treść:
20
Numer produktu:
7653174
Informacje dot. produktu "Ręczniki do rąk"
| Długość: | 235 mm |
|---|---|
| Forma dostawy: | Ścierki składane w Z |
| Kolor: | Naturalny |
| Numer artykułu producenta: | 15422-04 |
| Opakowanie: | 20 x Pack of 160 pcs |
| Szerokość: | 230 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 20 |
| Warstwy: | 2-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 230 x 235 mm |
| Zawartość VP: | 160 pcs |