Ręczniki do rąk, Scott® Natura, 2-warstwowe
Treść:
20
Numer produktu:
6008855
Informacje dot. produktu "Ręczniki do rąk, Scott® Natura, 2-warstwowe"
Wykonane z wysoce chłonnego materiału Airflex*. Te szybko wchłaniające się ręczniki do rąk są bardzo skuteczne w osuszaniu rąk dzięki wysokiej chłonności wilgoci i dobrej wytrzymałości na mokro.
| Długość: | 500 mm |
|---|---|
| Forma dostawy: | Ścierki składane warstwowo |
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 6812 |
| Opakowanie: | 20 x Pack of 84 pcs |
| Szerokość: | 250 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 20 |
| Warstwy: | 2-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 250 x 500 mm |
| Zawartość VP: | 84 pcs |