Ręczniki, Scott® Excellent Plus
Treść:
15
Numer produktu:
6319309
Informacje dot. produktu "Ręczniki, Scott® Excellent Plus"
Materiał Airflex™, ultra-biały, 1-warstwowy. Ręczniki SCOTT® są znane z niezawodności, stałej wydajności i wartości użytkowej. Wykonane z materiału AIRFLEX* o wysokiej chłonności, stanowią skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie w zakresie suszenia rąk. Ręczniki są składane i przekładane, dzięki czemu podczas dozowania otrzymujemy indywidualny ręcznik, który jest gotowy do użycia i był dotykany tylko przez użytkownika. System jest higieniczny i pomaga zmniejszyć ilość odpadów. Certyfikat FSC.
| Długość: | 210 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 6617 |
| Opakowanie: | 15 x Pack of 340 pcs |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 15 |
| Warstwy: | 1-warstwa |
| Wymiary (szer. x dł.): | 200 x 210 mm |
| Zawartość VP: | 340 pcs |