Ręczna lupa z oświetleniem, LED
Treść:
1
Numer produktu:
6273731
Informacje dot. produktu "Ręczna lupa z oświetleniem, LED"
Lekka lupa do czytania z ergonomicznym uchwytem, dużym polem widzenia i 3 diodami LED. Wysokiej jakości soczewka akrylowa o średnicy 9 cm i 2,5-krotnym powiększeniu, dwie dodatkowe soczewki o średnicy 2 cm 4,5 x i 12 x.
Dostarczane z 3 bateriami 1,5 V AAA.
Dostarczane z 3 bateriami 1,5 V AAA.
| Baterii/akumulatora: | 3 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Długość: | 224 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 271 7550 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Powiększenie: | 2,5x/4,5x/12x |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 95 mm |
| UNSPSC: | 41111713 |
| Wymiary (szer. x dł. x wys.): | 95 x 224 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Z oświetleniem: | Tak |
| Ø Soczewki: | 90 mm |