Recirculating chiller DuraChill® | Type: BA05
Treść:
1
Numer produktu:
6327084
Informacje dot. produktu "Recirculating chiller DuraChill® | Type: BA05"
| Ciężar: | 24.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Działanie: | Ekran dotykowy |
| Głębokość zewnętrzna: | 429 mm |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 114 kPa |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 24.6 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 1.5 l |
| Maks. Temperatura: | 30 °C |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Natężenie prądu: | 2.4 A |
| Numer artykułu producenta: | BA05A0G3-310A13E |
| Pojemność łaźni: | 1.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 231 mm |
| Temperatura: | -10 ... 30 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | BA05 |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 400 W |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 231 x 429 x 467 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 467 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 240 V, 50 Hz , 2.4 A |