Pure and ultrapure water system Aquanex™, with external 30 l tank | Type: Aquanex™
Treść:
1
Numer produktu:
4694471
Informacje dot. produktu "Pure and ultrapure water system Aquanex™, with external 30 l tank | Type: Aquanex™"
| Ciężar: | 32 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 406 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 7201030 |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩ x cm |
| Rodzaj wody produktu: | Typ I/Typ II |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 610 mm |
| Typ: | Aquanex™ |
| Wartość TOC: | ﹤3 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 610 x 406 x 622 mm |
| Wysokość: | 622 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | ≥1,5 l/min |