Pur-Zellin® Celulozowe waciki absorpcyjne
Treść:
1
Numer produktu:
6203661
Informacje dot. produktu "Pur-Zellin® Celulozowe waciki absorpcyjne"
Rozmiar 40 mm x 50 mm. W rolkach po 500 sztuk. Miękki, perforowany materiał. Łatwe do oderwania, sterylne lub niesterylne.
| Długość: | 40 mm |
|---|---|
| Materiał: | Celuloza |
| Numer artykułu producenta: | 143 213/1 |
| Opakowanie: | 1 x Rolka po 500 pcs |
| Sterylny: | Nie |
| Szerokość: | 50 mm |
| UNSPSC: | 42-14-15-01 |
| VP: | 1 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 50 x 40 mm |
| Zawartość VP: | 500 pcs |