Pudełko do przechowywania LLG, PS
Treść:
1
Numer produktu:
6311019
Informacje dot. produktu "Pudełko do przechowywania LLG, PS"
Przeznaczone do przechowywania i transportu akcesoriów laboratoryjnych, takich jak magnetyczne elementy mieszające. Wykonane z przezroczystego materiału umożliwiającego łatwą obserwację zawartości. Dziesięć komór o wymiarach 32 x 50 x 27 mm (szer. x głęb. x wys.).
- Odpowiednie do kontaktu z żywnością
- Odporność termiczna od -20°C do 70°C
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 105 mm |
| Głębokość komory: | 50 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba komór: | 10 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | PS |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6311019 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 70 °C |
| Szerokość: | 170 mm |
| Szerokość komory: | 32 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 105 x 32 mm |
| Wymiary komory (szer. x głęb. x wys.): | 32 x 50 x 27 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Wysokość komory: | 27 mm |