Pudełka na szkiełka do mikroskopowe, PP
Treść:
1
Numer produktu:
4674959
Informacje dot. produktu "Pudełka na szkiełka do mikroskopowe, PP"
Pudełka na slajdy z możliwością układania w stosy na 25 lub 100 standardowych szkiełek (26 x 76 mm).
- Pokrywa na zawiasach z zamkiem zapadkowym
- Uformowane nóżki umożliwiają bezpieczne układanie w stosy
- Szczeliny mają wyprofilowane numery odpowiadające kartom inwentaryzacyjnym szkiełek
- Uformowany obszar etykietowania z "Projektem" i "Datą".
- Wyjmowana karta inwentaryzacyjna
| Głębokość: | 169 mm |
|---|---|
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 100 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS15991C |
| Szerokość: | 210 mm |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 210 x 169 x 37 mm |
| Wysokość: | 37 mm |
| Z zamknięciem: | Tak |