Pudełka do zamrażania Pop Up, PP
Treść:
12
Numer produktu:
4674988
Informacje dot. produktu "Pudełka do zamrażania Pop Up, PP"
Pudełka do zamrażania są łatwe w montażu.
- Odporność na temperaturę do -86°C
- Wielokrotnego użytku
- Wkładka indeksowana
| Głębokość: | 132 mm |
|---|---|
| Liczba miejsc: | 81 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | F18829-0012 |
| Szerokość: | 132 mm |
| Temperatura min.: | -86 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 132 x 132 mm |
| Wysokość: | 51 mm |