Pudełka do zamrażania MAX-100 CryoStore™ PC
Treść:
1
Numer produktu:
6201224
Informacje dot. produktu "Pudełka do zamrażania MAX-100 CryoStore™ PC"
Trwałe pojemniki z poliwęglanu do probówek CryoTubes™ z różnymi przegrodami dla probówek o różnych rozmiarach. Przegrody 10 x 10 dla probówek z gwintem wewnętrznym, 9 x 9 dla probówek z gwintem zewnętrznym lub probówek z CryoFlex™ i 8 x 8 dla mikroprobówek wirówkowych. Odporność na temp. od -196 do 135 °C.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla probówek: | 1,5 ml |
| Głębokość: | 132 mm |
| Liczba miejsc: | 64 |
| Liczba pozycji (szer. x głęb.): | 8 x 8 |
| Liczba pozycji, Głębokość: | 8 |
| Liczba pozycji Szerokość: | 8 |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 330821 |
| Szerokość: | 132 mm |
| Temperatura min.: | -196 °C |
| Typ: | MicroMAX-100 |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 132 x 132 mm |
| Wysokość: | 52 mm |
| Z wkładką siatkową: | Tak |