Pudełka do przechowywania szkiełek mikroskopowych, Plastik
Treść:
1
Numer produktu:
9161211
Informacje dot. produktu "Pudełka do przechowywania szkiełek mikroskopowych, Plastik"
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
|---|---|
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 100 |
| Materiał: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 94 K |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Z zamknięciem: | Tak |