Pudełka do przechowywania preparatów
Treść:
1
Numer produktu:
9161391
Informacje dot. produktu "Pudełka do przechowywania preparatów"
PVC. Do przechowywania preparatów wykonanych na szkiełkach podstawowych (76 x 26 mm). Biała podstawa zwiększa kontrast barwionych preparatów.
| Głębokość: | 340 mm |
|---|---|
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 20 |
| Materiał: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | 0067200 |
| Szerokość: | 190 mm |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 340 x 8 mm |
| Wysokość: | 8 mm |