Pudełka do przechowywania preparatów, PS
Treść:
1
Numer produktu:
9161380
Informacje dot. produktu "Pudełka do przechowywania preparatów, PS"
Na szkiełka podstawowe 76 x 26 mm. Z ponumerowanymi miejscami w podstawie. Karta z indeksem w pokrywie.
| Głębokość: | 83 mm |
|---|---|
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 25 |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 0027600 |
| Szerokość: | 98 mm |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 98 x 83 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |