Pudełka do przechowywania preparatów, PP
Treść:
25
Numer produktu:
4684313
Informacje dot. produktu "Pudełka do przechowywania preparatów, PP"
Odpowiednie do transportu, przechowywania i barwienia preparatów. Możliwość umieszczenia pięciu standardowych preparatów o wymiarach 76 x 26 mm (3 x 1 cal). Wewnątrz mieszczą się przegrody, podzielone rowkami, oddzielające preparaty oraz ułatwiające ich wyjmowanie. Bezpieczne zamknięcie zabezpiecza preparaty.
| Głębokość: | 19 mm |
|---|---|
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
| Kolor: | Naturalny |
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 5 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS15982 |
| Szerokość: | 81 mm |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 81 x 19 x 31 mm |
| Wysokość: | 31 mm |
| Z zamknięciem: | Tak |