Pudełka do przechowywania preparatów, LLG
Treść:
10
Numer produktu:
9161293
Informacje dot. produktu "Pudełka do przechowywania preparatów, LLG"
PP-HD. Do przechowywania transportu i barwienia 1, 2, 3 lub 5 preparatów wykonanych na standardowych szkiełkach podstawowych (76 x 26 mm).
- Duże, łatwe w użyciu zatrzaski
- Lekka i płaska konstrukcja
- Z polem na opisy i oznaczeniem góry pudełka
- Podzielone wnętrze pojemnika zapobiega przemieszczaniu się preparatów
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
|---|---|
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 3 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 9161293 |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Z zamknięciem: | Tak |