Pudełka do przechowywania, PP
Treść:
3
Numer produktu:
6287540
Informacje dot. produktu "Pudełka do przechowywania, PP"
- Do zamrażania w temperaturze do -86 °C
- Autoklawowalne
- Trwałe, alfanumeryczne znakowanie laserowe o wysokim kontraście
- Przezroczysta pokrywa z pięcioma polami do opisu
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla probówek: | 1...2 ml |
| Głębokość: | 128.9 mm |
| Liczba miejsc: | 64 |
| Liczba pozycji (szer. x głęb.): | 8 x 8 |
| Liczba pozycji, Głębokość: | 8 |
| Liczba pozycji Szerokość: | 8 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0030140524 |
| Szerokość: | 128.9 mm |
| Temperatura min.: | -86 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 128.9 x 128.9 mm |
| Wysokość: | 53.0 mm |