Pt100-Precision thermometer V215/V315 | Type: V215
Treść:
1
Numer produktu:
4691792
Informacje dot. produktu "Pt100-Precision thermometer V215/V315 | Type: V215"
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 165 g |
| Czujnik (Ø x dł.): | 6 x 215 mm |
| Długość czujnika: | 215 mm |
| Głębokość: | 255 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 5000-0215 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 110 mm |
| Temperatura: | -50 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | V215 |
| Typ sondy: | Pt 100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 255 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Ø czujnika: | 6 mm |