Przyrządy do pomiaru oświetlenia SO
Treść:
1
Numer produktu:
6259057
Informacje dot. produktu "Przyrządy do pomiaru oświetlenia SO"
Przyrządy do precyzyjnego pomiaru oświetlenia do 200 000 Lux
- Pomiar oświetlenia w miejscu pracy
- Pomagaja ustalić czy miejsce pracy jest niewystarczająco doświetlone lub czy jest zbyt dużo światła
- Czujnik: fotodioda krzemowa
- Korekcja sinusoidalna dla światła padającego przypadkowo
- Stabilna osłona ochronna dla czujnika światła
- Zwiększona żywotność: ochrona przed uderzeniami przez obudowę ochronną
- Funkcja śledzenia do ciągłego zapisu zmiennych warunków otoczenia
- Tryb szczytowy, aby przechwycić piki
- Wybieralne jednostki miary: fc (stopa-kandela), lx
- Funkcja AUTO-OFF
- Dostarczane w solidnym pudełku
| Baterii/akumulatora: | 1 x 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 250 g |
| Częstotliwość pomiaru: | 2 Hz |
| Głębokość: | 72 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. częstotliwość pomiaru: | 2 Hz |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 200000 lx |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. wartość pomiarowa: | 200 lx |
| Numer artykułu producenta: | SO 200K |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 160 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 72 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Zakres pomiarowy: | 200 ... 200,000 lx |