Przyłbice ochronne FC 48
Treść:
1
Numer produktu:
6301524
Informacje dot. produktu "Przyłbice ochronne FC 48"
Przyłbice ochronne z regulowanym zamocowaniem i osłoną twarzy. Osłona poliwęglanowa, odporna na uderzenia i ogrzewanie. Rozmiary: 400 x 200 x 1 mm
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 151121 |
| Szerokość: | 400 mm |
| Typ: | FC 48 |
| UNSPSC: | 46181702 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 400 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Wzorzec: | EN 166 |