Przyłbice ochronne CONTRACID I
Treść:
1
Numer produktu:
9005145
Informacje dot. produktu "Przyłbice ochronne CONTRACID I"
Przyłbice z opaską wykonaną z wulkanizowanego włókna. Z wymienną osłoną z poliestru. Duża osłona (410 x 285 mm) z nieograniczonym polem widzenia oraz ochroną obszarów powyżej i poniżej twarzy. Osłona może być podniesiona i zablokowana w dowolnej pozycji.
| Ciężar: | 135 g |
|---|---|
| Grubość: | 0.8 mm |
| Materiał: | polyester |
| Numer artykułu producenta: | 951251 |
| Odwracalny: | Tak |
| Szerokość: | 285 mm |
| Typ: | Contracid 1 |
| UNSPSC: | 46181702 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 285 x 410 mm |
| Wysokość: | 410 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 166 |