Przewód rurowy przeciwwybuchowy, PTFE-EX
Treść:
1
Numer produktu:
4681858
Informacje dot. produktu "Przewód rurowy przeciwwybuchowy, PTFE-EX"
Przewody rurowe przeciwwybuchowe, wykonane z PTFE-EX o przewodności elektrycznej, do rozpuszczalników i substancji łatwo palnych.
| Grubość ścianki: | 1.0 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maks. odporność na temperaturę: | 250 °C |
| Materiał: | PTFE |
| Min. odporność na temperaturę: | -200 °C |
| Numer artykułu producenta: | R 770-12 |
| Odporność na temperaturę: | -200 ... 250 °C |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 6.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 8.0 mm |