Przetwornik ultradźwiękowy UP200St-T
Treść:
1
Numer produktu:
9106622
Informacje dot. produktu "Przetwornik ultradźwiękowy UP200St-T"
UP200St-T nadaje się do sonikacji próbek o objętości od 2 do 1000 ml przy częstotliwości 26 kHz i obsługuje sonotrody o średnicy od 2 do 40 mm.
Sonotrody należy zamawiać oddzielnie.
- Przycisk do włączania/wyłączania
- 2 diody LED do podświetlania próbek
Sonotrody należy zamawiać oddzielnie.
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 26 kHz |
|---|---|
| Długość: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Numer artykułu producenta: | UP200ST-T |
| Typ: | UP200St-T |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 45 x 230 mm |
| Ø: | 45 mm |