Przesiewacze laboratoryjne AS
Treść:
1
Numer produktu:
6272964
Informacje dot. produktu "Przesiewacze laboratoryjne AS"
Przesiewacze laboratoryjne odpowiednie do przesiewania surowych materiałów i gotowych produktów w działach kontroli jakości, badań i rozwoju.
Przesiewacze laboratoryjne odpowiednie do przesiewania surowych materiałów i gotowych produktów w działach kontroli jakości, badań i rozwoju.
| Amplituda: | 0 ... 2 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 112 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 680 mm |
| Maks. Amplituda: | 2 mm |
| Maks. Ilość przepływu: | 15000 g |
| Maks. Masa wieży sitowej: | 50 kg |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Wysokość wieży sitowej: | 830 mm |
| Maks. Zmierzona wielkość: | 125 mm |
| Min. amplituda: | 0 mm |
| Numer artykułu producenta: | 30.029.0001 |
| Pomiar min.: | 0.025 mm |
| Rodzaj przesiewania: | Przesiewanie na sucho/mokro |
| Szerokość: | 680 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41105002 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 680 x 680 x 280 mm |
| Wysokość: | 280 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.025 ... 125 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Średnica użytkowa sita: | 400/450 mm |