Przesiewacze laboratoryjne AS
Treść:
1
Numer produktu:
6282597
Informacje dot. produktu "Przesiewacze laboratoryjne AS"
Przesiewacze laboratoryjne odpowiednie do przesiewania surowych materiałów i gotowych produktów w działach kontroli jakości, badań i rozwoju.
Przesiewacze laboratoryjne odpowiednie do przesiewania surowych materiałów i gotowych produktów w działach kontroli jakości, badań i rozwoju.
| Amplituda: | 0 ... 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 35 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 384 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Amplituda: | 3 mm |
| Maks. Ilość przepływu: | 3000 g |
| Maks. Masa wieży sitowej: | 4 kg |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Wysokość wieży sitowej: | 510 mm |
| Maks. Zmierzona wielkość: | 25 mm |
| Min. amplituda: | 0 mm |
| Numer artykułu producenta: | 30.030.0001 |
| Pomiar min.: | 0.02 mm |
| Rodzaj przesiewania: | Przesiewanie na sucho/mokro |
| Szerokość: | 417 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41105002 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 417 x 384 x 212 mm |
| Wysokość: | 212 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.02 ... 25 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Średnica użytkowa sita: | 100/200/203 mm |