Przesiewacze laboratoryjne AS jet
Treść:
1
Numer produktu:
6238239
Informacje dot. produktu "Przesiewacze laboratoryjne AS jet"
Przesiewacze laboratoryjne odpowiednie do przesiewania surowych materiałów i gotowych produktów w działach kontroli jakości, badań i rozwoju.
Przesiewacze laboratoryjne odpowiednie do przesiewania surowych materiałów i gotowych produktów w działach kontroli jakości, badań i rozwoju.
| Ciężar: | 16 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 305 mm |
| Maks. Ilość przepływu: | 100 g |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Zmierzona wielkość: | 4 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 30.027.0001 |
| Pomiar min.: | 0.01 mm |
| Rodzaj przesiewania: | Przesiewanie na sucho |
| Szerokość: | 460 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41105002 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 460 x 305 x 288 mm |
| Wysokość: | 288 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.01 ... 4 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Średnica użytkowa sita: | 203 mm |