Przesiewacze laboratoryjne AS 200 tap, z komorą dźwiękochłonną
Treść:
1
Numer produktu:
6238947
Informacje dot. produktu "Przesiewacze laboratoryjne AS 200 tap, z komorą dźwiękochłonną"
Przesiewacze laboratoryjne odpowiednie do przesiewania surowych materiałów i gotowych produktów w działach kontroli jakości, badań i rozwoju.
Przesiewacze laboratoryjne odpowiednie do przesiewania surowych materiałów i gotowych produktów w działach kontroli jakości, badań i rozwoju.
| Ciężar: | 92 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 520 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 50 |
| Maks. Ilość przepływu: | 3000 g |
| Maks. Masa wieży sitowej: | 6 kg |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Wysokość wieży sitowej: | 380 mm |
| Maks. Zmierzona wielkość: | 25 mm |
| Moc znamionowa: | 180 W |
| Numer artykułu producenta: | 30.025.1001 |
| Pomiar min.: | 0.02 mm |
| Rodzaj przesiewania: | Przesiewanie na sucho |
| Szerokość: | 700 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41105002 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 700 x 520 x 670 mm |
| Wysokość: | 670 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.02 ... 25 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Średnica użytkowa sita: | 200/203 mm |