Przepływomierz do chromatografii gazowej GF500
Treść:
1
Numer produktu:
4661928
Informacje dot. produktu "Przepływomierz do chromatografii gazowej GF500"
Wygodny cyfrowy przepływomierz do łatwego, dokładnego i powtarzalnego pomiaru przepływu w chromatografach gazowych. Przyjazna dla użytkownika, poręczna konstrukcja. Może być używany z gazami nośnymi: powietrzem, wodorem, azotem, helem, dwutlenkiem węgla, argonem i argonem/metanem. Wyświetlacz OLED pokazuje natężenie przepływu i inne informacje. Z kompensacją ciśnienia i temperatury. Nadaje się do kolumn o średnicach 100, 180, 200, 250, 320, 450, 530 i 750 µm.
Zakres dostawy: Przepływomierz z walizką, wężami, złączkami adapterów do węży, zaciskami do węży, opaskami zaciskowymi, ładowarką uniwersalną ze złączem USB, instrukcją obsługi, certyfikatem kalibracji.
Adaptery do bezpośredniego podłączenia do detektora należy zamawiać osobno.
- Pomiar natężenia przepływu, prędkości liniowej i współczynnika podziału
- Wysoka rozdzielczość
- 25-punktowa kalibracja, identyfikowalna z normami krajowymi
- Akumulator
- Automatyczne wyłączanie zasilania
Zakres dostawy: Przepływomierz z walizką, wężami, złączkami adapterów do węży, zaciskami do węży, opaskami zaciskowymi, ładowarką uniwersalną ze złączem USB, instrukcją obsługi, certyfikatem kalibracji.
Adaptery do bezpośredniego podłączenia do detektora należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 150 g |
|---|---|
| Dokładność: | 2.5 % |
| Dokładność: | ±2.5 % |
| Głębokość: | 30 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 35 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | 15 °C |
| Numer artykułu producenta: | Z-CSL-100-580 |
| Odporność na temperaturę: | 15 ... 35 °C |
| Przepływ objętościowy: | 0 ... 500 ml/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Szerokość: | 68 mm |
| Typ: | GF500 |
| Wysokość: | 130 mm |

