Przepływomierz TR3
Treść:
1
Numer produktu:
6311932
Informacje dot. produktu "Przepływomierz TR3"
Może być łączony z wszystkimi pompkami do beczek i kontenerów. Do ruchliwych płynów.
- Pomiar zgodnie z zasadą koła turbinowego
- Swobodnie obracający się po montażu
- Zmienne położenie wyświetlacza
- Duży, podświetlany wyświetlacz
- Jednoczesne wyświetlanie częściowej (4-cyfry) i łącznej ilości (7-cyfrowego)
- Wyświetlanie objętości częściowej i całkowitej
- Baterie 1,5 V (AAA)
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Lepkość: | 0.8 ... 40 mPa·s |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Ciśnienie: | 10 bar |
| Maks. Lepkość: | 40 mPa·s |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Materiał obudowy: | PP |
| Min. lepkość: | 0.8 mPa·s |
| Numer artykułu producenta: | 0213-050 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Przepływ objętościowy: | 5 ... 120 l/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Typ: | TR3-PP |
| Wielkość przyłącza: | G 1 ¼ |