Przenośny wiskozymetr B-ONE Portable
Treść:
1
Numer produktu:
6290196
Informacje dot. produktu "Przenośny wiskozymetr B-ONE Portable"
Rotacyjny wiskozymetr bezsprężynowy jest idealnym narzędziem do pomiaru lepkości w warsztatach, obszarach produkcyjnych lub przy pracach w terenie.
Scope of supply: Wiskozymetr wraz z walizką.
Wrzeciona pomiarowe i akcesoria prosimy zamawiać oddzielnie.
*Długość bez/z wrzecionem
- Żywotność baterii 1 godzina
- Wyświetlacz dotykowy ze wskaźnikiem lepkości, prędkości, momentu obrotowego, czasu i poziomu naładowania
- Jednostki lepkościowe: cP/Poises lub mPas / Pas
- Możliwe pomiary tiksotropowe
- Kompatybilne wrzeciona pomiarowe: MS ASTM, MS BV, MS Vane
- Języki: Francuski, angielski, rosyjski i hiszpański
Scope of supply: Wiskozymetr wraz z walizką.
Wrzeciona pomiarowe i akcesoria prosimy zamawiać oddzielnie.
| Specyfikacja | |
| Zakres prędkości: | 0.3...1500 rpm (stopniowy) |
| Zakres momentu obrotowego: | 0.0 ...13 mNm |
| Dokładność: | ±1 % pełnej skali |
| Powtarzalność: | ±0.2 % |
| Wyświetlacz: | 7" ekran dotykowy |
| Wymiary głowicy (Ø x L): Wymiary urządzenia(szer. x gł. x wys.): | 85 x 180/310* mm 125 x 265 x 65 mm |
| Ciężar: | 2 kg |
| Zasilanie: | 90-240 VAC, 50/60 Hz |
*Długość bez/z wrzecionem
| Ciężar: | 2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 260 mm |
| Lepkość: | 200 ... 240,000,000 mPa·s |
| Maks. Lepkość: | 240000000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 13 mNm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. prędkość: | 250 1/min |
| Min. Napięcie: | 90 V·AC |
| Min. lepkość: | 200 mPa·s |
| Min. torque: | 0.05 mNm |
| Moment obrotowy: | 0.05 ... 13 mNm |
| Numer artykułu producenta: | T600700 |
| Powtarzalność: | 0,2 % |
| Prędkość: | 0.3 ... 250 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.3 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Szerokość: | 120 mm |
| Typ: | B-ONE Portable |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 260 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Złącza: | USB |