Przenośny miernik tlenu rozpuszczonego Portavo 904 Oxy
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9774713
Informacje dot. produktu "Przenośny miernik tlenu rozpuszczonego Portavo 904 Oxy"
Solidne, intuicyjne przenośne urządzenie do pomiaru rozpuszczonego tlenu. Do 5000 wartości można rejestrować za pomocą zintegrowanego rejestratora danych. Dane te można łatwo przenosić do komputera za pomocą interfejsu USB i dołączonego oprogramowania Paraly SW 112w celu analizy.
- Czujnik drgania chroni czujnik pomiarowy przed uszkodzeniem i wysychaniem
- Wysoka jakość obudowy polimerowej zapewnia małą chłonność wody i wysoką odporność na uderzenia
- Ponad 1000 godzin pomiaru za pomocą pojedynczego zestawu baterii (4 x AA)
- Akumulator Li-ion
- Rejestrator danych o wartości 5000
- Port Micro USB i oprogramowanie Paraly SW 112
- Wyświetlacz szkła mineralnego jest bardzoczytelny nawet po latach
| Specyfikacja | |
| Wejście pomiarowe tlenu, Memosense: | Gniazdo M8, 4 piny, do kabla labolatoryjnego Memosense lub gniazdo M12, 8 pinów, do sensorów Memosense |
| Zakres pomiarowo (Dokładność) | |
| Nasycenie: | 0.000 ... 1000.0 % |
| Koncentracja: | 000 µg/l ... 100.00 mg/l |
| Ciśnienie cząstkowe: | 0.0 ... 2000 mbar |
| Zakres pomiarowy: | -20 ... 150 °C |
| Zasilanie: | 4 x AA |
| Stopień ochrony: | IP 66/67 z kompensacją ciśnienia |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 500 g |
| Ciśnienie parcjalne: | 0,0 ... 1000 mbar |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 156 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 66 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Nasycenie: | 0,000 ... 200,0 % |
| Numer artykułu producenta: | 904 OXY |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Stężenie: | 0.00 µg/l ... 20.00 mg/l |
| Szerokość: | 132 mm |
| Temperatura: | -20 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | Portavo 904 Oxy |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 156 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Złącza: | USB |