Przekaźniki wody chłodzącej LKR 3000
Treść:
1
Numer produktu:
9234295
Informacje dot. produktu "Przekaźniki wody chłodzącej LKR 3000"
Urządzenia służą do monitoringu obiegów wody chłodzącej. Dużą wagę przyłożono do prostoty obsługi. Ze względu na wysoką możliwość hamowania, również termostaty i kriostaty można podłączyć. Niezawodny czujnik przepływu wody został wybrany.
| Specyfikacja | |
| Obudowa z tworzywa sztucznego (szer. x wys. x głęb.): | 160 x 82 x 130 mm |
| Sygnalizacja LED: | znaki wysokości 10 mm, zielone |
| Regulacja: | min. 10 L/h do maks. 250 L/h |
| Zasilanie: | 230V / 50Hz, 16A |
| Możliwość hamowania: | 16A/230V dla obciążenia klienta, 1A/230V dla zaworu magnetycznego |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 130 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Natężenie prądu: | 16 A |
| Numer artykułu producenta: | 43202013 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Typ: | LKR 3000 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 130 x 82 mm |
| Wysokość: | 82 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz , 16 A |