Prysznice bezpieczeństwa
Treść:
1
Numer produktu:
9733812
Informacje dot. produktu "Prysznice bezpieczeństwa"
Specjalne głowice prysznica zapewniają dostarczenie poszkodowanemu dużej ilości wody w formie łagodnego strumienia, bez uszkodzenia skóry.
- Prysznice spełniają wymagania normy EN 15154-1:2006
- Testowane zgodnie z normą DIN-DVGW
- Dołączony znak zgodności z normą DIN
- Dużych rozmiarów, bezobsługowy zawór kulowy zapewniający dużą przepustowość
- Wydajność: ok. 60 L/min
- Łatwe do montażu
- Stabilna konstrukcja
- Odporne chemicznie, farba proszkowa PE
- Szybko przepuszczające wodę głowice wykonane z tworzywa sztucznego, czarne, ze zwiększoną zdolnością rozbijania wody na krople. Odporne na korozję i narastanie kamienia wapniowego, bezobsługowe, bardzo trwałe
- Duża, łatwa w użyciu dźwignia zwalniająca
- Odpowiednie do montażu do wszystkich materiałów
- Połączenie 3/4"
| Ciśnienie robocze: | 1.5 ... 3 bar |
|---|---|
| Głębokość: | 525 mm |
| Kolor: | Czarny/zielony |
| Materiał: | Stal nierdzewna/plastik |
| Max. Ciśnienie robocze: | 3 bar |
| Min. ciśnienie robocze: | 1.5 bar |
| Numer artykułu producenta: | BR 084 085 |
| Przepływ objętościowy: | 50 l/min |
| UNSPSC: | 46182401 |
| Wielkość przyłącza: | 3/4" |
| Wysokość mocowania: | Powierzchnia nad drzwiami |
| Wysokość montażu: | 2345 mm |