Próżniowe systemy opróżniające, FTA-1
Treść:
1
Numer produktu:
9721058
Informacje dot. produktu "Próżniowe systemy opróżniające, FTA-1"
Do rutynowego zbierania supernatantu np. podczas oczyszczania DNA/RNA lub innych aplikacji związanych z reprecypitacją makromolekuł.
Zakres dostawy: System opróżniający ze zintegrowaną pompą, kolbą syfonową, końcówką ssącą i uchwytem na 2 rurki
- Z hydrofobowym filtrem mikrobiologicznym
- Hydrofobowy filtr mikrobiologiczny eliminuje ryzyko skażenia otoczenia roztworem zgromadzonym w butli; wydajność do 99,9% w zatrzymywaniu cząstek powyżej 0,027 mikrona (mniejszych niż cząstki wirusowego zapalenia wątroby typu A, B i C)
- Wąż łączący dyszę ssącą z butlą wykonany z PE
- Wbudowana mikropompa tworząca podciśnienie w butli, pozwalająca na opróżnianie probówek i płytek mikrotitracyjnych
| Specyfikacja | |
| Tempo aspiracji: | do 10 l/min |
| Prędkość przepływu: | 72 ml/min z końcówką zbierającą 666 ml/min bez końcówki zbierającej |
| Zasilanie: | 120 ... 230 VAC, 50/60 Hz |
| Specyfikacja | |
| Objętość kolby syfonowej: | 1 l |
| Zakres próżni: | 500 mbar |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 210 x 340 mm |
| Ciężar: | 1,7 kg |
| Ciężar: | 1.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 210 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. próżnia: | 500 mbar |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Numer artykułu producenta: | FTA-1 |
| Objętość nominalna butelki zbiorczej: | 1000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Typ: | FTA-1 |
| UNSPSC: | 41122100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 210 x 340 mm |
| Wysokość: | 340 mm |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |