Próżniowe systemy opróżniające, BioChem-VacuuCenter BVC basic/control/professional | Typ: BVC basic
Treść:
1
Numer produktu:
9882225
Informacje dot. produktu "Próżniowe systemy opróżniające, BioChem-VacuuCenter BVC basic/control/professional | Typ: BVC basic"
Do wychylnych rotorów i koszy.
| Ciężar: | 2.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 250 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Materiał butelki zbiorczej: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 20727000 |
| Objętość nominalna butelki zbiorczej: | 4000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 200 mm |
| Typ: | BVC basic |
| Typ wtyczki: | CEE |
| UNSPSC: | 41122100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 250 x 490 mm |
| Wysokość: | 490 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z czujnikiem poziomu: | Nie |