Akcesoria do mieszadeł mechanicznych, cyfrowych LLG-uniSTIRRER OH2 | Opis: Końcówka mieszająca 4-łopatkowa, średnica 50mm, średnica pręta 8mm, 400mm
Treść:
1
Numer produktu:
6263454
Informacje dot. produktu "Akcesoria do mieszadeł mechanicznych, cyfrowych LLG-uniSTIRRER OH2 | Opis: Końcówka mieszająca 4-łopatkowa, średnica 50mm, średnica pręta 8mm, 400mm"
| Długość: | 400 mm |
|---|---|
| Liczba łopatek mieszających: | 4 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 6263454 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło śmigłowe |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 50 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |