Propeller stirrer for Synthesis reactors EasySyn Advanced and Starter, PTFE | Type: R 4011 SY
Treść:
1
Numer produktu:
4685188
Informacje dot. produktu "Propeller stirrer for Synthesis reactors EasySyn Advanced and Starter, PTFE | Type: R 4011 SY"
| Długość: | 400 mm |
|---|---|
| Materiał: | PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 0020114111 |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| Typ: | R 4011 SY |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 40 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 10 mm |