Profiline MSS design XXXL bin bag holder
Treść:
1
Numer produktu:
6494279
Informacje dot. produktu "Profiline MSS design XXXL bin bag holder"
| Głębokość: | 450 mm |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal |
| Numer artykułu producenta: | 9120300 |
| Szerokość: | 500 mm |
| UNSPSC: | 47121700 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 450 x 990 mm |
| Wysokość: | 990 mm |