Probówki ze szlifem NS, bez podziałki, szkło DURAN®, z korkiem sześciokątnym
Treść:
1
Numer produktu:
6802318
Informacje dot. produktu "Probówki ze szlifem NS, bez podziałki, szkło DURAN®, z korkiem sześciokątnym"
Wykonane ze szkła DURAN®. Z okrągłym dnem, ze szlifem NS i sześciokątnym korkiem.
| Długość: | 150 mm |
|---|---|
| Materiał: | Rura DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 05700238 |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek pusty |
| Rozmiar szlifu: | NS24/29 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 28 x 150 mm |
| Ø: | 28 mm |