Probówki wirówkowe z zakrętką
Treść:
250
Numer produktu:
4675467
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe z zakrętką"
PP. Przezroczyste. Wytrzymują RCF do 3000 x g. Z podziałką, dostępne niesterylne i sterylne w pojemnościach 15 ml (z podziałką do 13 ml) lub 50 ml. Zakrętka z PE ze stożkiem uszczelniającym. Wysoka przejrzystość.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Maks. RCF: | 3000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 114822 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 30 x 116 mm |
| Wysokość: | 116 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Tak |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 30 mm |