Probówki wirówkowe, stożkowe, PMP
Treść:
50
Numer produktu:
6075746
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, stożkowe, PMP"
Możliwość sterylizacji w autoklawie. Odporność na temp.: prob. z PMP (TPX®) do 170 °C. Wysoka odporność chemiczna. Dobra przezroczystość. Nie można stosować w odkrytym płomieniu.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 4000 x g |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 0138700 |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16 x 107 mm |
| Wysokość: | 107 mm |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 16 mm |