Probówki wirówkowe, sterylizowane/niesterylizowane, PP
Treść:
300
Numer produktu:
6234579
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, sterylizowane/niesterylizowane, PP"
Dostępne z dnem okrągłym, stożkowym lub samostojącym.
- Probówki 12 ml z zatrzaskiem
- 15-50 ml z zakrętką, podziałką i polem do pisania
| Bez pirogenów: | Nie |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 7600 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 33 00 001 |
| Opakowanie: | 12 x Worek po 25 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121703 |
| VP: | 12 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Nie |
| Wolne od endotoksyn: | Nie |
| Wymiary (Ø x wys.): | 30 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Zawartość VP: | 25 |
| Z pierścieniem podstawy: | Nie |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 30 mm |