Probówki wirówkowe, PS
Treść:
1600
Numer produktu:
9400564
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, PS"
PS. Z okrągłym dnem.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Okrągły |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 160101 |
| Pojemność nominalna: | 12 ml |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16.0 x 100.0 mm |
| Wysokość: | 100.0 mm |
| Ø: | 16.0 mm |